פסח כשר עם תור פלוס

חופשה משפחתית ופסח כשר עם תור פלוס

פסח מביא אתו שמחה רבה. חג החירות. חג שמסמל את החופש שלנו כעם. יציאה מחירות לעבדות. אך, מה לעשות שההכנות לפסח טומנות בחובן עבודה רבה… ואחרי כל כך הרבה עבודה, מגיע גם לכם לנוח. אנחנו בתור פלוס מציעים לכם לעזוב הכול בפסח, ולבוא עם המשפחה לנופש פסח מיוחד.

פסח – זמן לבלות עם המשפחה
חופשת פסח היא זמן נפלא לבילויים משפחתיים. וככל שאמא ואבא רגועים ונהנים יותר – גם הילדים ינהגו בהתאם. החופשה שאנחנו מציעים לכם באחד מהמלונות שאותם בחרנו בקפידה – מציעה פעילויות לכל המשפחה.

  • הילדים ייהנו במלונות – מפעילויות מיוחדות לילדים וגם מגני משחקים ושעשועים, בריכות חיצוניות ומקורות, הצגות יהודיות בטעם טוב. שיעורים משותפים של אבות ובנים. ועוד הרבה הפתעות.
  • המבוגרים ייהנו משלל הופעות וקונצרטים של טובי האמנים. שיעורים והרצאות יתקיימו לאורך כל חופשת הפסח. וכמובן, חדרי כושר, פינוקי ספא, סאונה ובריכהוהאוכל? גורמה משובח – המציג קשת רחבה שנעה בין המטבח היהודי המסורתי ועד למזון מהמטבח העולמי, שהושבח ע”י השפים – והפך לאוכל כשר וטעים במיוחד.
  • וביחד – לכל המשפחה? פרט לסעודות הגורמה הנפלאות כיד המלך, שמהן ייהנו בוודאי כולם; ופרט לשיעורים ולתפילות המשותפות; להופעות ולמתקני המלון המפנקים הנוספים. תוכל כל המשפחה לצאת גם לטיולים משותפים עם טובי מורי הדרך – כדי להכיר את הסביבה, וללמוד קצת על ההיסטוריה היהודית ולהתחבר אל הטבע המיוחד של ארץ ישראל שלנו, בעיקר בתקופת האביב – שהכול בה מלא בירוק ופריחה.

שילובים מדויקים שמשביחים את החופשה
כשאתם יוצאים לחופשת פסח, או באים לחגוג אתנו את החג או השבת – אתם יכולים להיות בטוחים שהצוות המיומן של תור פלוס, שמביא אתו ניסיון של כ-20 שנה בתחום התיירות – לציבור החרדי והדתי בארץ ובעולם– יכין לכם חופשה שמתאימה בדיוק בשבילכם.

השילוב המדויק בין חופשה תורנית, מלאה בתוכן יהודי – הקשור למהות החג.
עם פינוקים בדמות סעודות כשרות כיד המלך, שהוכנו בקפידה ובאהבה ע”י טובי השפים והקונדיטורים.
חיבור שורשי לארץ ישראל דרך טיולים וטבע.
וגם חופשה שמשאירה זמן לכולם – פשוט להתפנק;
ובעיקר… לבלות ביחד – זמן משפחתי איכותי ומשובח.