קצת על תור פלוס

החברה הגדולה בעולם לתיירות כשרה

אז איך הכל התחיל?

על המוניטין שצברה החברה יעידו לקוחותיה הרבים השבים וחוזרים וכן, פרס "התיירן המצטיין"

תור-פלוס, חברת התיירות המובילה והגדולה ביותר בעולם לציבור הדתי על כל גווניו בארץ ובחו"ל מבחינת היקף המלונות, הפריסה בארץ ובחו"ל במיקומים שונים והפניה לקהל דתי/יהודי מגוון ומפולח לפי מגזרים.
תור פלוס סימנה לה למטרה לארגן תיירות איכותית ולתת מענה אמיתי ומקצועי לצרכי לקוחותיה לפי כל מגזר ברמת הכשרות, המחיר וכדו' תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה,  איכותית ואדיבה עם ליווי אישי מסור.

לקוחותיה עומדים בראש מעיניה תוך הבנת צרכיהם ונתינת מענה אמיתי ומקצועי לכל ציפיותיהם.

תור פלוס היא החברה היחידה הפונה לקהל דתי רחב בארץ על כל גווניו ויהודים בחו"ל עם מגוון פתרונות לנופש כשר ברמה גבוה ושירות מקצועי ומסור עד הפרטים הקטנים ביותר.

בפסח – תור פלוס חברת התיירות היחידה עם הקף המלונות הגדול ביותר לנופש פסח כשר בחו"ל במיקומים אטרקטיביים ופריסה גדולה של מלונות ברחבי הארץ. בכל המלונות הפסקה מתוקה, קייטנות והופעות לילדים, שיערים והרצאות, הופעות של מיטב האומנים, פעילות 24 שעות, יחס אישי ומסור.

בקיץ – מלונות באתרי הנופש המובילים באירופה- לוקחים מלון בחו"ל ומכשירים את המלון עד הפסיק האחרון, חגיגה קולינרית בשפע ישראלי ובניחוח אירופאי, חגיגה קולינרית אמיתית עם צוות שפים בינלאומיים, טבחים וקונדיטורים מומחים שילוו אותנו במטעמיהם עם תפריט עשיר כיד המלך לאורך כל הנופש תוך שימת דגש על רמת כשרות גבוהה, "טועמיה זכו"- סעודה ביום שישי לפני כניסת השבת, טיולי כוכב מרהיבים, מדריכים מוסמכים, אפשרויות למטייל העצמאי, יחס אישי ומסור

כל הפלוסים במקום אחד

departure2

חבילות נופש מושלמות בסגנון הכל כלול

חוויה קולינרית בכשרות מהודרת

עשרות יעדים עם נופים עוצרי נשימה

K 0 +
לקוחות מאושרים שמחכים לפעם הבאה
22
שנות ניסיון בארגון טיולים תוך הקפדה על כל פרט
0 +
מלונות בארץ ובעולם שנבחרו בקפידה

הפלוסים שלנו

מחלקת חגים ופרויקטים. תור-פלוס הפכה לשם דבר בזכות חבילות הנופש בחגים ובפרויקטים המשלבים אווירה משפחתית מיוחדת תוך שמירה על המסורת וכללי הכשרות לצד חגיגה קולינרית אמיתית בליווי וטיפול אישי באורחי הקבוצה במהלך השהייה.

מרכז הזמנות לבודדים ולקבוצות לכל בתי המלון והרשתות ברחבי הארץ במחיר המשתלם ביותר.

מחלקת תעופה והשכרות רכב לכל היעדים בעולם עם החברות המובילות במחירים אטרקטיביים.

תור-פלוס רואה ערך עליון באמינות, מצויינות, חדשנות והוגנות. לקוחותיה עומדים בראש מעיניה תוך הבנת צרכיהם ונתינת מענה אמיתי ומקצועי לכל ציפיותיהם.
ברוח זו אנו מזמינים אתכם ליהנות מכל הפלוסים.